Atlas Copco na targach Craft Beverage Expo 2016

Firma Atlas Copco zaprezentuje innowacyjne technologie w zakresie sprężarek powietrza i wytwarzania gazu na targach Craft Beverage Expo (CBExpo) w dniach 18-19 maja w Oakland Convention Center w Oakland w Kalifornii. Targi CBExpo są organizowane przez Craft Beverage Education Association, organizację non-profit, której celem jest pomoc członkom branży winiarskiej, piwowarskiej, spirytusowej, cydrowej i miodowej w poruszaniu się po biznesie produkcji napojów rzemieślniczych i artystycznych. Zaprezentujemy naszą bezolejową sprężarkę spiralną SF i generator azotu NGP+ PSA. Przy wejściu na targibędzie można obejrzeć specjalną wystawę poświęconą sprężarce SF.

Atlas Copco na stoisku nr 708

Oto szczegóły dotyczące ekspozycji Atlas Copco:

  • Przedstawiciele będą dostępni na stoisku nr 708 w środę, 18 maja od 11:30 do 15:00 i w czwartek, 19 maja od 11:00 do 14:30.
  • Wśród prezentowanych produktów znajdują się:
    • Bezolejowa sprężarka spiralna SF, która pozwala na uzyskanie kompaktowych rozmiarów i poziomu hałasu do 53 dB(a).
    • Generator azotu NGP+, najnowsza generacja generatorów azotu montowanych na miejscu, zapewniająca do 99,999 procent czystego azotu dzięki adsorpcji zmiennociśnieniowej (PSA).

Sprężarka SF oferuje znaczne oszczędności energii, niższe koszty cyklu życia, kompaktową budowę i cichą pracę, co jest ważne w przypadku sprężarek stosowanych w browarach. Jej silniki o sprawności IE3 Premium nadają się do wrażliwych zastosowań wymagających elastyczności i energooszczędności, a dzięki prostej regulacji start/stop eliminują zużycie energii bez obciążenia. Generator azotu NGP+ PSA zapewnia do 99,999 procent czystego azotu, a dzięki specjalnemu algorytmowi kontroli odmulania może zmniejszyć zużycie energii do 50 procent w porównaniu z tradycyjnymi generatorami azotu.

Najlepszy przyjaciel piwowara

Bezolejowe sprężarki klasy 0 i generatory czystego gazu firmy Atlas Copco zapewniają browarnikom produkcję wysokiej jakości napojów bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów energii. Od energooszczędnych sprężarek, przez generatory azotu na miejscu, po podciśnienia do etykietowania i oczyszczania zCO2 - Atlas Copco oferuje kompletne rozwiązania dla przemysłu piwowarskiego, które obniżają koszty i podnoszą jakość dzięki doskonałemu bezolejowemu powietrzu i azotowi. Specjaliści Atlas Copco będą dostępni na stoisku, aby pomóc w wyborze idealnego rozwiązania w zakresie sprężonego powietrza i generowania gazów, dostosowanego do potrzeb każdego browaru rzemieślniczego.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się 18-19 maja na targach CBExpo 2016.

Partner

Narzedzia-esklep.pl - sklep z narzędziami warsztatowymi

W bogatej ofercie sklepu internetowego odnajdą Państwo narzędzie ręczne, pneumatyczne oraz specjalistyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.