Atlas Copco - dumny sponsor 62. dorocznych targów ASME Turbo Expo

Targi Turbo Expo organizowane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników (ASME) odbywają się od ponad 60 lat. W tym roku odbędzie się ona w Charlotte Convention Center w Charlotte w Północnej Karolinie w dniach 26-30 czerwca. Atlas Copco jest dumny z bycia sponsorem tej pięciodniowej konferencji poświęconej nowym badaniom w zakresie zastosowania turbin gazowych, parowych i wiatrowych, wentylatorów i dmuchaw, cyklu Rankina i nadkrytycznegoCO2. Dołącz do profesjonalistów z branży, aby usłyszeć przemówienia kluczowe, uczestniczyć w warsztatach i uczyć się z sesji rozwoju kariery.

Podczas konferencji odbędzie się również trzydniowa wystawa. W dniach 27-29 czerwca na stoisku nr 626 firma Atlas Copco zaprezentuje uczestnikom nową wirtualną rzeczywistość, dzięki której będą mogli dowiedzieć się więcej o bezolejowej sprężarce odśrodkowej ZH.

Sprężarka odśrodkowa ZH oferuje niezawodność i wydajność dzięki doskonałej technologii turbo firmy Atlas Copco i ponadwymiarowemu chłodzeniu. Została zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 i OHSAS 18001. Dzięki przekładniom AGMA klasy A4 i ISO 1328 klasy 4, sprężarka odśrodkowa ZH emituje mniej hałasu i mniej wibracji. Ma również dłuższą żywotność niż inne sprężarki dzięki wysokiej klasy chłodnicom ze stali nierdzewnej.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.asme.org/evets/turbo-expo. Zostaw nam komentarz poniżej, jeśli planujesz udział w konferencji. Do zobaczenia w Charlotte!

Partner

Narzedzia-esklep.pl - sklep z narzędziami warsztatowymi

W bogatej ofercie sklepu internetowego odnajdą Państwo narzędzie ręczne, pneumatyczne oraz specjalistyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.