Jakość na tapecie: Studium przypadku browaru Olde Mecklenburg

Jakość i czystość to dwie zasady, którymi kieruje się Olde Mecklenburg Brewery (OMB) w Charlotte w Północnej Karolinie. Od 2009 roku browar ten warzy piwo zgodnie z Reinheitsgebot - niemiecką ustawą, która wymaga, aby piwo składało się tylko z czterech składników: wody, słodu, chmielu i drożdży.

Wybierając system sprężonego powietrza i generator azotu dla swoich procesów warzenia piwa, firma OMB zwróciła się do firmy Atlas Copco. Dzięki dwóm bezolejowym sprężarkom spiralnym Atlas Copco SF 22, które dostarczają czyste, wolne od oleju powietrze do całego browaru w celu sterowania procesami sprzętowymi, napowietrzania brzeczki dla drożdży przed fermentacją i zasilania działającego na miejscu generatora azotu NGP, firma OMB ma gwarancję, że jej powietrze jest czyste, azot jest czysty, a piwo zawsze bezkompromisowe.

"Nasza pasja i standardy dla naszego produktu są dopasowane przez Browar; obaj jesteśmy zaangażowani w doskonałość, uczciwość i zapewnienie naszym klientom najwyższej klasy usług. Nie wierzymy, że można włożyć do środka coś, co mogłoby potencjalnie zanieczyścić produkt końcowy dostarczany klientowi" - mówi Robert Tucker, kierownik ds. produktu w firmie Atlas Copco. "Zaangażowanie nie pozwala nam iść na skróty".

https://www.youtube.com/watch?v=0TJKBwPpDTY&feature=youtu.be

Partner

Narzedzia-esklep.pl - sklep z narzędziami warsztatowymi

W bogatej ofercie sklepu internetowego odnajdą Państwo narzędzie ręczne, pneumatyczne oraz specjalistyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.