Jaki jest Twój plan konserwacji na 2013 rok?

Konserwacja może stanowić najmniejszą część kosztów eksploatacji sprężarki, ale nie oznacza to, że nie należy próbować zmniejszyć tych wydatków, jeśli to możliwe. Roczny koszt konserwacji sprężarki powietrza wynosi zwykle 5-10% wartości inwestycji w sprężarkę, ale regularne monitorowanie sprzętu i staranne zaplanowanie harmonogramu konserwacji może zmniejszyć te koszty.

Jaki jest więc Twój harmonogram konserwacji na rok 2013?

Istnieje kilka sposobów na utrzymanie sprzętu Atlas Copco od pierwszego dnia. Nasi wyspecjalizowani doradcy ds. rynku wtórnego odwiedzą Twój zakład i ocenią Twoje potrzeby w zakresie konserwacji, a następnie zaproponują najbardziej opłacalny plan obsługi klienta dla Twojej działalności. Ponadto nasi technicy mogą przeprowadzić szkolenie dla pracowników zajmujących się pierwszą linią konserwacji, co pozwoli Ci na samodzielne wykonywanie regularnych przeglądów.

Dla tych, którzy potrzebują większego wsparcia, możemy wysłać personel w ustalonych odstępach czasu, co pozwoli na wyeliminowanie zgadywania z harmonogramu i zmniejszy ryzyko wystąpienia nieoczekiwanych problemów.

Możesz też zdecydować się na kompletny system konserwacji, który obejmuje regularną konserwację, oryginalne części zamienne Atlas Copco, koszty robocizny i podróży, zawsze gdy potrzebujesz pomocy.

Dobrze zaplanowana konserwacja pozwala przewidzieć koszty i ostatecznie wydłużyć okres eksploatacji sprężarki Atlas Copco i jej wyposażenia pomocniczego. Przejdź do planowania. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz umówić się na wizytę w dziale wsparcia klienta.

Partner

Narzedzia-esklep.pl - sklep z narzędziami warsztatowymi

W bogatej ofercie sklepu internetowego odnajdą Państwo narzędzie ręczne, pneumatyczne oraz specjalistyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.