Plus to więcej - Poznaj nową, suchą kłową pompę próżniową DZS VSD+!

Przegląd DZS VSD+

Przedstawiamy DZS VSD+, nową serię inteligentnych suchych kłowych pomp próżniowych z wbudowaną technologią VSD+. Ta rodzina pomp, idealna do zastosowań w trudnych warunkach próżniowych, jest w stanie pracować przy szczytowym poziomie podciśnienia bez przegrzewania się. Połączenie niezwykle niskich kosztów konserwacji i niewielkich rozmiarów pompy z inteligentnym napędem falownikowym VSD+ daje w efekcie jedną z najbardziej inteligentnych i trwałych pomp próżniowych dostępnych obecnie na rynku!

Jedną z kluczowych cech konstrukcyjnych tej nowej serii jest to, że wszystkie części pompy DZS VSD+ narażone na działanie procesu są łatwo dostępne i można je wyczyścić w czasie krótszym niż 30 minut; nie ma potrzeby odsyłania pompy do fabryki w celu serwisowania, czyszczenia i ponownego dostrajania. Inne innowacje konstrukcyjne obejmują:

  • Przetwornik ciśnienia jest montowany we wbudowanym trójniku na wlocie pompy, zapewniając sprzężenie zwrotne dla sterowania wartością zadaną.
  • Falownik jest wbudowany bezpośrednio na górze silnika - nie ma potrzeby stosowania oddzielnego panelu i konstrukcji.
  • Dostępny jest również opcjonalny czujnik temperatury, który można zamontować na wylocie pompy w celu lepszej kontroli procesu.

Czym wyróżnia się DZS VSD+?

Mówiąc najprościej, plus znaczy więcej. Zintegrowana technologia VSD+ jest z pewnością znakiem rozpoznawczym tej pompy; dzięki wzbogaceniu typowej, wytrzymałej, solidnej pompy kłowej o inteligentną technologię, DZS VSD+ jest teraz pompą, która osiąga najwyższą próżnię i przepływ - wszystko to przy spełnieniu wymagań. Dodatkowe wyróżniające się elementy pompy DZS VSD+ to:

  • Zdejmowane, czyszczone i wymienialne kły ze stali nierdzewnej
  • Wszystkie czynności konserwacyjne można wykonać na miejscu w czasie poniżej 30 minut.
  • Całkowite wyeliminowanie przenoszenia i zanieczyszczeń dzięki suchej, bezolejowej komorze pompowania
  • Certyfikowana bezolejowa pompa próżniowa klasy 0 ISO 8573-1
  • Aplikacja VSD+ App ułatwia monitorowanie i uruchamianie DZS VSD+, a także wizualizację na żywo wydajności i ustawień pompy, a wszystko to za pomocą wygodnego telefonu komórkowego.
  • Łatwość rozbudowy - możliwość dodania różnych filtrów i innych rozwiązań filtrujących w celu spełnienia wymagań dla każdego rodzaju zastosowania

Atlas Copco nieustannie poszerza swoją ofertę produktów. Zapoznaj się z naszą ofertą dodatkowych produktów do pomp próżniowych na stronie www.atlascopco.com/vac-usa!

Partner

Narzedzia-esklep.pl - sklep z narzędziami warsztatowymi

W bogatej ofercie sklepu internetowego odnajdą Państwo narzędzie ręczne, pneumatyczne oraz specjalistyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.